İletişim
Yeminli Tercüme2022-04-07T19:11:10+03:00

Yeminli Tercüme

Yeminli Tercüme, tercume112.com100+Dilde noter yeminli tercüme hizmetleri vermektedir. 23 yıllık tecrübe99.7 % müşteri memnuniyeti. 16,300+ müşteri. 11.5 milyon kelime tercüme. Kurumsal, devlet, özel sektör de büyü, küçük tüm müşterilerimizin dil çözümlerinde uzmanız. Belge, Makale, Kullanım Kılavuzu, Web Sitesi, Uygulama projelerinizde ücretsiz fiyat teklifi sunmaktan mutluluk duyarız.

Hemen Ayarın

Fiyat Alın

Bizi Arayın & Formu Doldurun Biz Arayalım
(0216) 631 86 80
Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!

Marketing Expert
Tercüme Bürosu

Noter Yeminli

En Uygun Fiyatı Alın

Bizi Hemen Arayın

(0537) 609 53 88

Yeminli Tercüme Bürosu

tercume112,  yeminli tercüme bürosu olarak İstanbul’da 23 yıldır hizmet vermektedir. Bünyemizde çalışan tercüman kadrosunun tamamı kendi ana dillerinin & sektör terminolojisine hakim, alanında uzman çevirmenlerdir. Diploma, anlaşma, sözleşme, teknik hukuki, tıbbi, akademik konferans, yazılı, sözlü, dosya, doküman başta olmak üzere, tüm çeviriler yeminli tercüman kadromuz tarafından yapılır.

Tercüme sektörünün yenilikçi, güvenilir & öncü firmalarından olan şirketimiz 100+ dilde kaliteli tercüme hizmetini sunmanın gururunu yaşıyor. Noter tasdikli online tercüme hizmeti sunan büromuz, her türlü çeviri işlerinizde güvenilir çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyar.  Tercüme büromuz, başta İngilizce Tercüme olmak üzere, Rusça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Arapça, Farsça, Bulgarca, Ukraynaca, Portekizce, Çince, Japonca dillerde çeviri yoğun şekilde ardıl & yazılı tercüme yapmaktadır.

İletişim formundan & sayfadaki telefon numaralarından tercüme fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Projeleriniz hakkında detaylı bilgi vererek en uygun fiyat teklifiniz sunmamıza yardımcı olun.

Yeminli Tercüme
Yeminli Tercüme Hizmeti
 • Hızlı & Doğru Tercüme

Yeminli Tercüme Hizmeti

İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Çince başta olmak üzere yeminli tercüme bürosu arayışında iseniz, güvenilir çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız.  Web sitemizden 7/24 belge tercüme hizmeti sipariş edebilirsiniz. Çeviri hizmetleri fiyat teklifi almak için bizi arayın veya iletişim formundan bilgilerinizi bırakın biz sizi arayalım.

İletişime Geçin

Profesyonel Yeminli Tercüme Bürosu

Noter yeminli tercüme bürosu olarak 23 yıldır İstanbul – Şişli & Ümraniye lokasyonunda hizmet veren firmamız bugüne kadar sayısız uluslararası konferans, iş görüşmeleri, hukuki işlemler, eğitim seminerleri, diplomatik görüşmeler ‘de simultane, aynı şekilde 11 milyon kelime üzerinde sözleşme, iş akitleri, broşür, web sitesi, uygulama, web tabanlı & mobil tabanlı yazılımlar, Türkiye’nin önde gelen markalarına SEO uyumlu makale tercüme içerikleri, reçete, diploma, evlilik cüzdanı, SGK dokümanı gibi belgeler çevirmiştir.

Bünyemizde çalışan 67,  dünyanın farklı ülkelerinde yaşayan 23 yıldır işbirliği yaptığımız 340 çevirmenle çok geniş bir tercüman ağına sahibiz. Ciddi deneyimler sonucu oluşturduğumuz bu çevirmen ağı bize Türkiye’de onlarca tercüme bürosunun bizimle çalışma imkanı sağladığını söylemekten guru duyuyoruz. 

Müşterilerimiz arasında Türkiye’nin & Dünya’nın lider markaları var. Her bütçeye uygun fiyat politikamız bireysel müşterilerimizin her tercüme ihtiyacında tekrar bizi tercih etmesini sağlıyor. 

Profesyonel Yeminli Tercüme

tercume112 Tercüme Bürosu

tercume112, bireylere & işletmelere hızlı, uygun maliyetli belge çeviri hizmetleri sunan yeminli tercüme bürosudur. Profesyonel çevirmenlerden oluşan ekibimiz, vatandaşlık başvuruları için destekleyici belgeler, üniversite başvuruları için akademik transkriptler, ipotek için mali kayıtlar, adli işlemler için yasal belgeler, Türkiye veya yurtdışında eğitim almak isteyen öğrenciler için gerekli belgelerin tercümesi, Şirketler için iş görüşmeleri, yazışmalar, anlaşmalar gibi çok geniş alanda ciddi bir deneyime ve derin uzmanlığa sahiptir. 

Bizimle iletişime geçen firmaların veya bireysel müşterilerimizin hayatlarında önemli bir dönüm aşamasında geldiklerini biliyoruz. Firma ise uluslararası arenada yeni bir yatırım, bireysel müşteri ise iş gezisi, evlilik, çalışma, eğitim gibi hayatlarına yön verecek eşikte olduklarının farkındayız.

Profesyonel Yeminli Tercüme

Bu eşik biz olduğumuz için aldığımız her işte masamıza gelen tercüme işlerini o konuya hakim, uzman, daha onca pek çok defa başarılı işler çıkarmış çevirmenimize veririz. Bu aşamada sadece konuya hakim olmak yetmez aynı zamanda tercüme edilecek dilde uzmandır. Tercüme bittiğinde kalite kontrol ekibimiz dokümanı son kez inceler, tarihlerin, isimlerin, kaşelerin ve diğer bilgilerin doğru, birebir aynı olduğunu teyit eder dokümanlar müşteriye teslim edilir.

23 Yıllık tecrübemiz çok ciddi, disiplinli iş akışı & çevirmen ağı oluşturmamamızı sağladı. Bu zaman zarfında pek çok firma kritik eşiklerde bizimle çalışmanın ne kadar doğru olduğunu bize defalarca söylediler.  Uyguladığımız fiyat politikası ile verdiğimiz profesyonel tercüme hizmeti bireysel müşterileri de , müşterimiz olan lider markaları da memnun etti.

Her türlü tercüme işleriniz için çekinmeden bizimle iletişime gerekerek tercüme hizmetlerimiz ve fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yeminli Tercüman Nasıl Bulunur?2022-04-11T01:06:03+03:00

Noter Yeminli tercüman yetkisi almak için noterlik makamına giderek dil bildiğine dair diploma, transkript ve dengi bir belge ile başvuruda bulunurlar. Noter karlısında  yemin ederek yemin zaptı alan çevirmen artık yeminli tercüman olarak faaliyet yürütme hakkı kazanır. Noter yeminli tercüman hizmetlerini genelde tercüme büroları sağlarlar.

Yeminli Tercüme Nasıl Yapılır?2022-04-07T19:10:31+03:00

Yeminli tercüme noterden alınan belge ile yapılır.

Yeminli Tercüme Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yeminli tercüme hizmeti veren Tercüme bürosu verdiği hizmet kalitesi ile kendi vizyonunu ürün, hizmet kalitesini, sözleşme, doküman çevirisi ciddiyetini, uluslararası ilişkilerde iletişim kuvvetini yansıtır. Bunu ise ancak tercume112 gibi profesyonel tercüme büroları başarabilir.

Tercüme bürosu ne iş yapar? Yeminli tercüme bürosu ne iş yapar? gibi sıkça sorulan sorular soruların cevapları aslında verilen hizmet kalitesinde ve tercüme ofisinin vizyonunda saklıdır.

100 + dilde yeminli tercüme bürosu.

İngilizce, Rusça, Arapça, Almanca, Fransızca başta olmak üzere tüm dillerde tercüme ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçin.

Bizi Arayın
 • İngilizce

 • Almanca

 • Rusça

 • Fransızca

 • Arapça

 • Bulgarca

 • Çince

 • Farsça

 • Japonca

 • İspanyolca

Size Yardımcı Olalım

Noter Yeminli & Her Türlü Belge Çevirisi

100 + dilde tüm dokümanlarınızın tercümesi için iletişime geçin. Nitelikli tercümanlarımız en kısa süre & uygun fiyata çeviriye hazır.

tercume112  Garantisi ile

23 Yıllık Tecrübe

Fiyat Alın

Bizi Arayın & Formu Doldurun Biz Arayalım
(0216) 631 86 80
Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

Formu Doldurun, Sizi Arayalım!